Miejskie Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu

33-300 Nowy Sącz ul. Gorzkowska 2przy ul.Gorzkowskiej 2 tel.184427400 mp20ns@op.pl

Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Ogłoszenia

• Przedszkole bierze udział w akcji pod hasłem  „Zbierasz zużyte baterie – chronisz środowisko” organizowanej przez NOVA Sp. z o.o. ul. Śniadeckich 14. W przedszkolu  znajdują się pojemniki przekazane przez organizatora do których są zbierane zużyte baterie.  Zachęcamy dzieci i rodziców do udziału w akcji. Za zebranie dużej ilości baterii przewidziano nagrody.
  • Zapraszamy dzieci i Rodziców do aktywnego udziału organizowanym  w przedszkolu konkursie fotograficznym pt: Piękna nasza ziemia sądecka w  różnych porach roku”. Zdjęcia podpisane przez autora oraz opatrzone  informacją gdzie zostały  wykonane prosimy dostarczyć nauczycielkom poszczególnych grup.